KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35114 втората Светска Војна Германија DKW NZ350 мотоцикл надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35114 втората Светска Војна Германија DKW NZ350 мотоцикл надградба метални делови гравирање

DEN 1590.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: