Бесплатен превозот frameless тигар DIY слика од броеви акрилна слика на платно страна се насликани дома декор слика уметнички дела
Ново

Бесплатен превозот frameless тигар DIY слика од броеви акрилна слика на платно страна се насликани дома декор слика уметнички

DEN 511.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


П : Што треба да направам ако не сум добил мојот купување?
О : Доколку не сте го добиле вашата нарачка, ве молиме да бидете трпеливи. Купувањето може да се постигне својата рака во наредните неколку дена. Во меѓувреме, ве молиме контактирајте со превозот компанија од ваша страна или контактирајте со нас за помош, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако вашето купување се изгуби, ние ќе ви испратиме нова.
П : Што треба да направам ако на сликите што ги купиле не му се допаѓа?
А : ве Молиме слободно контактирајте со нас преку Платформата на Веб Пошта или E-mail порака, ние ќе ги реши сите проблеми со вас .Ние сме мило да ви помогне во размена на другите , но купувачи се одговорни за сите на превозот обвиненија.
П : Како за вашата продавница превозот начин?
О : Стандардниот Бесплатни Меѓународни цената што ќе го избере поштенски воздух парцела (Кина Пост, Хонг Конг Пост,
Сингапур Пост, E Пакет),стоката ќе биде пристигнал околу 15 до 35 работни дена.
Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за плаќање .
П : Ние сме големи веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.

Главните својства

Големина (Инчен):
70cmx100cm, 75cmx120cm, 80cmx140cm, 40cmx50cm, 80cmx160cm, 50cmx60cm, 90cmx150cm, 60cmx90cm, 90cmx180cm, 100cmx160cm, 100cmx180cm
Стил:
Европа
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
600
Стил:
Дома декорација
Бојата И Обликот:
маслото на платно
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Тип:
Handpainted

Избор на купувачот