Црно Масло Протри Палубата Монтирани Бања Тапа Мијалник Миксер Брод Тоне, Славини, Двојно се Справува со Ладна и Топла Вода Чешми Wnf342
Ново

Црно Масло Протри Палубата Монтирани Бања Тапа Мијалник Миксер Брод Тоне, Славини, Двојно се Справува со Ладна и Топла Вода Чешми

DEN 2808.00
DEN 4319.52

Во форма достапна за нарачката


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Главните својства

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
боја:
Црна
Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Масло Протри
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Број На Модел На:
Wnf342
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
is_customized:
NO

Избор на купувачот