KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35299 Sd.Kfz.7 / 1 2cm на воздухот танкер се надополни со метални гравирање парчиња (змеј)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35299 Sd.Kfz.7 / 1 2cm на воздухот танкер се надополни со метални гравирање парчиња (змеј)

DEN 2034.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Воздушна одбрана тенкови
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: