16 momme мали ѕвезди се водат свила сатен ткаенина преку класик вино црвено cheongsam фустан лето облека ткаенини
Ново

16 momme мали ѕвезди се водат свила сатен ткаенина преку класик вино црвено cheongsam фустан лето облека ткаенини

DEN 1968.00
DEN 2316.00

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Состав : 95% mulberry свила+ 5% spandex
Ширина : 107cm
Дебелина : 16 momme
Употреба : cheongsam, фустани, фустани, кошули, маици, итн.

Главните својства

Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
Spandex / Свила
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Функција:
еластичен
Ширина:
1.07meters
Тип На Производ:
Органски Материјал
Текстурата на материјалот:
Свила
Шема:
Геометриски модели
Продажба на режимот:
Намалување лабава
Технологија:
Боење
Применливи објект:
облека

Избор на купувачот