Dragon Ball Супер Z WCF Светот Collectable Слика БИТКА НА SAIYANS Vol.6 Целосен Сет Оригинални
Ново

Dragon Ball Супер Z WCF Светот Collectable Слика БИТКА НА SAIYANS Vol.6 Целосен Сет Оригинални

DEN 4286.00
DEN 4512.00

Во форма достапна за нарачката


Dragon Ball Супер Z WCF Светот Collectable Слика БИТКА НА SAIYANS Vol.6 Целосен Сет Бренд : Banpresto Состојба : 100% Оригинални,Сосема нов,Неотворена Многу Ограничена Количина на Сликата Големина (прибл.) : секој еден е 5-7cm висок Ова вклучува 6 карактер бројки : Иднината Водови,Mirai Мај,Gokou Црна,Zamasu,Водови Дете,Иднина Син Gohan

Главните својства

Бренд Име:
HIENAAN
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Димензии:
Околу 5-7cm Висина
Број На Модел На:
Иднината Водови,Mirai Мај,Gokou Црна,Zamasu,Водови Дете,Иднина Син Gohan
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Материјал:
ПВЦ
Големина:
Approx 5-7cm Height

Избор на купувачот