Новиот екран на Допир 10112-0A5735 За 7 АЛКАТЕЛ PIXI 3 7 кд 7kd 8054 8055 8056 8057 Таблета Digitizer стакло замена Панел Сензор
Ново

Новиот екран на Допир 10112-0A5735 За 7 АЛКАТЕЛ PIXI 3 7 кд 7kd 8054 8055 8056 8057 Таблета Digitizer стакло замена Панел Сензор

DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Бидејќи постојат различни таблета име pixi 3, исто така,.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
За 10112 0A5735 екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
АЛКАТЕЛ ONETOUCH PIXI 3 7 кд 7kd 8054 8055 8056 8057 екран осетлив на допир

Избор на купувачот