AiLiShi Книга Стил Флип СТП Кожа Случај За Highscreen Zera S Моќ Случај Мода Цртан филм Насликани Заштитна Маска на Кожата Во Парк
Ново

AiLiShi Книга Стил Флип СТП Кожа Случај За Highscreen Zera S Моќ Случај Мода Цртан филм Насликани Заштитна Маска на Кожата Во

DEN 220.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Моден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.
Места за чување на кредитни картички и пари
Заштитете го вашиот телефон од секој ден испакнатини, гребнатини, знаци и прашина
Пакет се вклучени :
1 X Кожа Случај

Главните својства

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
Компатибилен Бренд:
за highscreen

Избор на купувачот