Моден Мултифункционален Пасош Торба Патент СМАРТ Картичка во Држачот За Мажи Жени Вистинска Кожа Билет Клип Торбичка
Ново

Моден Мултифункционален Пасош Торба Патент СМАРТ Картичка во Држачот За Мажи Жени Вистинска Кожа Билет Клип Торбичка

DEN 954.00
DEN 1467.36

Во форма достапна за нарачката


Име : Држачот на Главен Материјал : Топ Кравја Кожа/Cowhide Големина на : 19.5*11*2.5 cm Боја : Црна, Сина, Розова, Каки, Вино Црвено за Употреба : за Држачот, Монета Чанта Повод : Купување, Забава, Закажување Пакет Вклучуваат : 1x Карта Носителот Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2cm грешка. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните својства

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.28kg
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Ширина:
11cm
Обликот:
Кутија
Објектот Должина:
19.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
AWINPOP
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
мажите карта носителот

Избор на купувачот