Fapully Бања Водопад Слив Тапа Хром Една Дупка Бања Тапа Топло Ладно Потоне Вода Допрете Го
Ново

Fapully Бања Водопад Слив Тапа Хром Една Дупка Бања Тапа Топло Ладно Потоне Вода Допрете Го

DEN 3526.00
DEN 5875.68

Во форма достапна за нарачката

Fapully Еден Справи со Злато Заврши Водопад Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Злато /Chrome/Црна/Бела/Никел Бранеа/Бронза/Масло Протри Бронза Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Yes

Главните својства

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
130-11N
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
хром завршувањето
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Fapully
Тежина На Пакет:
боја:
Античкиот/Бела/Gold/Црна
Ладно & Топла Вода:
Yes
Производи Тип:
Бања Потоне Чешми
Тапа Планината:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површина По Завршувањето:
Хром допрете бања
Вентил Core Материјал:
Керамички

Избор на купувачот