122*40mm и 90*31mm Папагал brooch Значки Гроздобер Стил Домот Австриската Кристал кристал животинско Птица lapel иглички broche BR0046
Ново

122*40mm и 90*31mm Папагал brooch Значки Гроздобер Стил Домот Австриската Кристал кристал животинско Птица lapel иглички broche

DEN 333.00
DEN 374.40

Во форма достапна за нарачката


голема големина : 122*40mm
мала големина : 90*31mm
1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail/Ali Express Saver Превозот/Ali Express Стандард за Испорака/руски Ер/кина пост регистрирани воздух mail/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа. 6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и фотографирање ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена 3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали.

Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BR0046
Бренд Име:
лов љубов
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
голема брошеви големина:
122*40mm
мали брошеви големина:
90*31mm

Избор на купувачот