BEYARNE Ретро Есенски Чевли Жените Мода рачно изработени ја Напушти Удобно Жените Народни Рамни Чевли Femme Вистинска Кожа Мека Возење Чевли
Ново

BEYARNE Ретро Есенски Чевли Жените Мода рачно изработени ја Напушти Удобно Жените Народни Рамни Чевли Femme Вистинска Кожа Мека

DEN 1238.00
DEN 2476.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
F15
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
BEYARNE
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Избор на купувачот