YOKPN Mink 3D Лажни Око Трепките Реално Mink Трепки Меки Природни Лажни Трепки Трепките Продолжување Шминка Лажни Eyelash 1 Пар
Ново

YOKPN Mink 3D Лажни Око Трепките Реално Mink Трепки Меки Природни Лажни Трепки Трепките Продолжување Шминка Лажни Eyelash

DEN 139.00
DEN 213.12

Во форма достапна за нарачката

YOKPN Mink 3 D Лажни Око Трепките 100% Реално Mink Трепки Меки Природни Лажни Трепки Трепките Продолжување Шминка Лажни Eyelash 1 Пар Спецификација : Стил : Мода Должина : 1-1.5 cm Количина : 1 Кутија 1 Пар Материјал : 100% Mink Коса Како да се користи Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Пакет се Вклучени : 1 Пар на Mink Трепки (Стил како Слика)

Главните својства

Должина:
1 box 1 pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Количина:
1 пар
Бренд Име:
YOKPN
Големина:
1 Box
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
EY51021
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Потекло:
Yiwu Кина
боја:
Црна
Материјал Состав:
100% mink коса
Пакување:
OPP Вреќа + 1 Пар Mink Трепките
трепките:
3d mink трепките
лажни око удари со камшик:
природни лажни трепки
Функција:
Продолжување Шминка Трепките Алатка
Користат За:
Шминка/Партија/Maquiagens/Работа

Избор на купувачот