Тактички Прва Помош Торба Медицински Комунални Торбичка Спасувачки Пакет Travel Пешачење Лов
Ново

Тактички Прва Помош Торба Медицински Комунални Торбичка Спасувачки Пакет Travel Пешачење Лов

DEN 474.00
DEN 585.12

Во форма достапна за нарачката


• Оваа EMT торбичка може да им служи на многу од целите за кои се бара носење и организира снабдувањето.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Исто така, постои и мала печ на јамка fastener за прикачување кука и јамка име ленти или закрпи. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
• Надворешната страна на EMT торбичка има три реда на MOLLE webbing за прикачување на други MOLLE компатибилна опрема за вашиот EMT торбичка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Покрај очигледниот избор за организирање на вашиот прва помош, залихи, ова EMT торбичка може да се користи за : секојдневно носат опрема, риболовен прибор, кампување резерви, акција камера торба, училишни материјали, или било какви други задачи кои ќе може да се мисли на.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
• На EMT Торбичка има MOLLE база, која има кука и јамка сврзувачки елементи што им овозможи на главната EMT Торбичка да се влечат/искинале далеку од MOLLE база во итни случаи. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.

Главните својства

Број На Модел На:
hn24
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Платно
Пол:
Унисекс
Функција:
Помош Комплет Торба
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
No

Избор на купувачот