500pcs/многу ЕАС анти-кражба стоп за заклучување за мало дисплеј безбедност кука матични&колче стоп за заклучување+10pcs магнетни detacher клучеви
Ново

500pcs/многу ЕАС анти-кражба стоп за заклучување за мало дисплеј безбедност кука матични&колче стоп за заклучување+10pcs магнетни

DEN 5866.00
DEN 6240.00

Во форма достапна за нарачката

Напомена : 1. ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-3 работни дена. Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена /Post Mail : 14~25 работни дена. Ако вашата адреса е оддалечена област во DHL систем , ние ќе го промени Fedex ,UPS-от или други воздух express .секое ажурирање на вести ќе се забележи во вашата нарачка страница. 2. Pls се пополни во vaild превозот адреса. поштенски број и тел број е важно. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . 3. Некои земја увоз даночни е потребно . но ние ќе се прогласи за пониска цена обидете се да advoid тоа 4. За DHL превозот цена. првиот 0.5 кг е скапо. но, кога ќе го купите повеќе компјутери. ќе бидат евтини многу. Било прашање за производот и цел, Контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . 500pcs/многу ЕАС locklifting стоп за заклучување за матични&колче за безбедност на екранот кука+10pcs stoplock магнетни копчиња Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука.
Име на производ : супермаркет анти-кражба стоп за заклучување
Димензија : 39 x 19 x 15.4 mm
Материјал : ABS пластика
Боја : сина/жолта факултативна
Внатрешен дијаметар : 6mm
Тежина : 7g
Пакување : 2000pcs/цтн,картон големина : 45*21*28cm GW : 14kg MOQ : 50pcs,GW : 1kg
Функција : се користи со видови на прикажување куки,лесен за ракување,ниски трошоци за заштита на вашите предмети
Употреба : супермаркет/продавница/трговијата на мало продавница/погодно продавница
Производ вовед :
1. Стоп за заклучување се користи за прикажување на продажбата на големи трговски центри, синџир на продавници, изложба места,
дигитални продавници, итн.
2. Тоа не само што има прекрасен приказ ефект, но исто така може да се избегне кражба & штета.
3. Ние укажуваат на тоа дека дваесет до триесет парчиња stoplock појавување на магнетното копче.
4. Направи стока на матични кука повеќе безбедно
5.на stoplock се користи за безбедност на екранот куки
Овој дел е за 6mm само!!!
Pl S Остави порака за која боја(сина,жолта)
или ние ќе ги испрати 6mm сина боја. Ви благодариме!
Треба да го користите vernier caliper да се потврди со дијаметар од кука првиот, тогаш можеме да судија кој големина можете да ја користите според дијаметар.Ви благодариме!
Ако немате vernier caliper на рака, владетел исто така е достапен

Главните својства

Бренд Име:
MOFULONGSTAND
Број На Модел На:
s01

Избор на купувачот