Zerosky Пенисот Прстен Вибратор Петел Прстени Силикони Јазик Vibrating Дик Продолжување на Пенисот Прстен Gspot Масажа Вибратор Секс Играчки за Мажи
Ново

Zerosky Пенисот Прстен Вибратор Петел Прстени Силикони Јазик Vibrating Дик Продолжување на Пенисот Прстен Gspot Масажа Вибратор

DEN 297.00
DEN 312.48

Во форма достапна за нарачката


Zerosky Пенисот Прстен Вибратор Петел Прстени Силикони Јазик Vibrating Дик Продолжување на Пенисот Прстен G место Масажа Вибратор Секс Играчки за Мажи
-100% висок квалитет и безбедност на еко-пријателски материјали Како петел прстен човек ќе биде во можност да ја задржи својата дик тешко ерекција за подолг период на време. Како клиторичен stimulator тоа ќе масажа и вибрира против женскиот клиторис. Тоа е двојно задоволство за двајцата партнери. Куршум вибратор е мулти-брзина. Вибрациите Може да се користи како Јајце Тело Лични Massager,како што се : Брадавиците, клиторисот
Големина : за 9cm Материјал : силикон Водоотпорен Батерии : 3x LR44 батерии (Не се Вклучени) Вибратор должина : 5 cm Вибратор Дијаметар : appox. 2cm Боја : Розова /Сина 1* петел прстен

Главните својства

Големина:
as picture shows
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
Zerosky
Број На Модел На:
AM030
Материјал:
Силикони

Избор на купувачот