KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35119 втората Светска Војна Германците 234 8 рунда оклопни автомобил складирање кутија рано тип
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35119 втората Светска Војна Германците 234 8 рунда оклопни автомобил складирање кутија рано тип

DEN 1761.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: