KiWarm 120 Spools Дрво Укината Тема Решетката За Шиење Везови Стојат Носителот Организатор Шиење Алатки
Ново

KiWarm 120 Spools Дрво Укината Тема Решетката За Шиење Везови Стојат Носителот Организатор Шиење Алатки

DEN 2265.00
DEN 3235.20

Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
Име На Производ : Тема Багажник
Модел : 673539
Големина : 40x35x67cm
Материјал : буковата
Боја : burlywood
Accommodates : 120 Spools На Тема
Пакетот Вклучува :
1x Тема Багажник
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 2-3мм се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Главните својства

Тип:
тема багажник
Употреба:
Шиење
Материјал:
буковата

Избор на купувачот