Нови Пристигнување 1PC Оган Снег Опал Злато Обратна Папокот Стомак Прстен Со Двојно Бел Опал Dangle Тело Пирсинг Секси Жените Накит
Ново

Нови Пристигнување 1PC Оган Снег Опал Злато Обратна Папокот Стомак Прстен Со Двојно Бел Опал Dangle Тело Пирсинг Секси Жените

DEN 132.00

Во форма достапна за нарачката

Опис *Бренд : SHUIMEI *Материјал : 316l Хируршки Челик&Злато Позлатен&Синтетички Опал,имплант одделение *Вратило Големина на : 1.6*10*5*5mm *Опал Големина : 5mm&7mm *Опал Dangler Должина : 17mm *Метална Боја : Choosable(Сребро,Злато) *Многу вклучувајќи 1pcs *Гаранција : 12 месеци гаранција
Плаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас, *За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена *Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Главните својства

Метална боја:
Сребро v OP17, Злато v OP17
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SMT343
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
опал камен
Метална боја:
Choosable(Сребро,Злато)
вратило големина:
1.6*10*5*5mm
опал големина:
5mm&7mm
is_customized:
Yes
Опал Dangler Должина:
17mm
многу:
1pcs
Материјал:
316l Хируршки Челик,Злато Позлатен,Синтетички Опал

Избор на купувачот