KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA096 Модерна НИ Војска Stryker оклопни возила со возило алатки и кофи
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA096 Модерна НИ Војска Stryker оклопни возила со возило алатки и кофи

DEN 1453.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Возила со оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот