Бесплатен превозот 304/201/316 Нерѓосувачки челик M3M4 M5 M6 М8 M10 М12 Рака ги Заостри Орев Пеперутка Орев Ingot Крило Ореви
Ново

Бесплатен превозот 304/201/316 Нерѓосувачки челик M3M4 M5 M6 М8 M10 М12 Рака ги Заостри Орев Пеперутка Орев Ingot Крило Ореви

DEN 199.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
201 M3X30PCS, 201 M4X30PCS, 201 M5X30PCS, 201 M6X20PCS, 304 M12X5PCS, 201 M8X20PCS, 201 M10X5PCS, 201 M12X5PCS, 316 M3X30PCS, 316 M4X30PCS, 316 M5X30PCS, 316 M6X20PCS, 316 M8X20PCS, 316 M10X5PCS, 316 M12X5PCS, 304 M4X30PCS, 304 M8X20PCS, 304 M10X5PCS, 304 M3X30PCS, 304 M5X30PCS, 304 M6X20PCS
Тип:
Крило Ореви
Број На Модел На:
DIN315-1983 година,
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BOCHI
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот