Фрижидер Прстен-Се Повлече Може Да Пијалаци За Чување Шишиња, Тегли Кујна Замрзнувач Zip-Top Може Да Безалкохолни Пијалоци Storaging Кутии За Поп-Top Може Да Се Кутија
Ново

Фрижидер Прстен-Се Повлече Може Да Пијалаци За Чување Шишиња, Тегли Кујна Замрзнувач Zip-Top Може Да Безалкохолни Пијалоци Storaging

DEN 167.00
DEN 235.20

Во форма достапна за нарачката


Фрижидер Прстен-Се Повлече Може Да Пијалаци За Чување Шишиња, Тегли Кујна Замрзнувач Zip-Top Може Да Безалкохолни Пијалоци Storaging Кутии За Поп-Top Може Да Се Кутија
КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Храна-Одделение Пластични Големина : 27.5*10*7cm Боја : Бела Транспарентна ОПИС : а. 100% Здрав За Контакт со Храна б. Украсете го Вашиот Замрзнувач Сите фотографии направени од од точната вистински предмети. Малку chromatism е толерантна поради различни пука светлина агли или displayers. Фабриката е различно производство batchs може да има многу малку разлика во боја или слика. Ве молиме во вид преовладува. Ние сме толку среќни да ви се земе вашето драгоцено време во нашата продавница. Се надеваме дека ќе најдете некои работи корисно за вас. Ви Посакувам Среќен Шопинг Патување Тука!

Главните својства

Стил:
Модерна
Бренд Име:
EWIN СЕМЕЈСТВО
Материјал:
Пластични
Материјал:
Храна-одделение Пластика
боја:
транспарентен бела
Складирање Работи:
Ring-се повлече Може да Пијалоци, Пијалоци, Газирани Пијалоци, Кафе Може, Zip-top Може да се
Име на производ:
Бонбони Боја Мулти-цел Чување Шишиња и Тегли

Избор на купувачот