KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35388 Предизвикувач 2 главната битка резервоарот ограда оклоп надградба со игла парчиња (рака)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35388 Предизвикувач 2 главната битка резервоарот ограда оклоп надградба со игла парчиња (рака)

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот