Нови 24pcs лажни ноктите На готовиот производ краток став целосна помине совети(не Содржи лепак)
Ново

Нови 24pcs лажни ноктите На готовиот производ краток став целосна помине совети(не Содржи лепак)

DEN 180.00
DEN 199.20

Во форма достапна за нарачката

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетрич-ност. Увезени тонер за производство, производ дебелина симетрич-ност, добра цврстина на ноктите плоча, се користи од страна на ноктите корисници. Ноктите кутија на 24 парчиња е лицето волумен, со оглед на разликите на секоја страна ноктите од 24, го избра свој 10 парчиња Ако ви треба лепак, ве молиме дај ми порака, јас ќе плус товар, ви благодариме

Главните својства

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Големина:
other
Количина:
24pcs/set
Должина На Ноктите:
Други
Примена:
Прст
Ноктите Ширина:
Други
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
B52

Избор на купувачот