Микс Помине Уметност Сјајот во Прав Боја Sequins Шминка Ноктите Супер Сјајна Нокти Сјајот во Прав за на доградба на Акрилни Нокти Оркестарот 100g/торба
Ново

Микс Помине Уметност Сјајот во Прав Боја Sequins Шминка Ноктите Супер Сјајна Нокти Сјајот во Прав за на доградба на Акрилни Нокти

DEN 437.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката

Микс Помине Уметност Сјајот во Прав Боја Sequins Шминка Ноктите Супер Сјајна Нокти Сјајот во Прав за на доградба на Акрилни Нокти Оркестарот 100g/торба
Нето тежина за 100g
Пакет во opp вреќа
боја : како на сликата шоу
Одлично за тебе ноктите, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, лесно DIY.
СИТЕ Бои се класичен и убава, ве молиме проверете ги следните слики внимателно, сите бои се мешаат различни димензии, а некои од нив, вклучувајќи ги и малите лента.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, но, ние се обидовме потрудиме да се задржи оригиналната боја на сјајот. ви благодариме
Опис :
Нов & Висок квалитет.
БОЈА КАКО НА СЛИКАТА ПОКАЖУВА
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
чекор 1 : ја Исчистите површината на ноктите
чекор 2 : четка, на база на полски
чекор 3 : ставете ја на ноктите
чекор 4 : печат со јасна topcoat
Answer : ___________________________ Note :
Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот.
Плаќање :
Бараат итно плаќање кога купувачот ја користи Купи Тоа Сега
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 3-6 недели. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области.
Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Откако ќе ги купите, ве молиме да НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.
Враќање :
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Главните својства

боја:
256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286
Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
100g
Број На Модел На:
200
Материјал:
Акрилик
Количина:
1
Тип На Објект:
сјајот на ноктите

Избор на купувачот