Автомобил Додатоци FRP Стаклени Влакна Pandem Стил Страна Здолниште Одговара За 1984-1991 E30 Купе Страна Здолништа Автомобил Stying
Ново

Автомобил Додатоци FRP Стаклени Влакна Pandem Стил Страна Здолниште Одговара За 1984-1991 E30 Купе Страна Здолништа Автомобил

DEN 11520.00

Во форма достапна за нарачката


Детали :

Главните својства

Тип На Објект:
Стил Украси
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
1984-1991
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
Автомобил модел:
E30 Купе

Избор на купувачот