DB4183 дејв бела есен бебето момчиња девојчиња солидна крст-панталони babi панталони унисекс corss панталони деца панталоните
Ново

DB4183 дејв бела есен бебето момчиња девојчиња солидна крст-панталони babi панталони унисекс corss панталони деца панталоните

DEN 763.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Лен,Spandex,Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
DB5284
Панталона Стил:
Крстот-панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Целосна Должина
Одговара Тип:
Лабава

Избор на купувачот