2 парчиња Nuobisong лицето за нега на акни лузна отстранување крем акни места за нега на кожата, третманот за белење на заби се соочуваат со крем стрии навлажнувачки
Ново

2 парчиња Nuobisong лицето за нега на акни лузна отстранување крем акни места за нега на кожата, третманот за белење на заби

DEN 441.00
DEN 518.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Пол:
Унисекс
Употреба:
Образите
Формулирањето:
Лосион
Тип:
Перат Маска
Функција:
Пигментацијата Пенкалата
НЕТО-WT.:
15ml
Тип На Објект:
Третман & Маска

Избор на купувачот