нови оригинални RZ7889 СОП-8 Позитивни и негативни вози 3А двонасочно DC диск чип
Ново

нови оригинални RZ7889 СОП-8 Позитивни и негативни вози 3А двонасочно DC диск чип

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката


4 - ако имате било какви посебни барања за деталите на проектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.DHL
2-, федералните, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг пост се достапни.
2 - ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат. Ако сте навистина тешко да се плати за проектот, ве молиме, контактирајте не, јас ќе ви помогнат да се реши тоа.
{ Ви благодарам многу за вашата поддршка, ви посакуваме да имате пријатен ден! }
.
{ пратката }
1 - ние може да се направи целиот свет.
4 - можете да ги пратите вашите производи и услуги на сајтот, откако тие се испраќаат надвор
{ Увозни давачки или тарифни }
1 - увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2 - нашиот план ќе се вратам на вас по вашата повратна информација. very Thank вас за вашето време.
Бебе еден / мала серија пакет продажба, доколку купите повеќе квантитет или големи количини, ве молиме контактирајте со нас.
{ повратни информации }
1 - нашата цел е да се постигне 5 ѕвездички за секоја трансакција.
3 - ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
{ политика на враќање }
1 - доколку постои некој дефект во објектот, тоа треба да биде во 7 од новиот денот на приемот (на купувачот да се врати на состојбата на ре за продажба. Со помош на "додади во кошничка", ќе биде за вашиот попуст
{ Информации за исплата }
1 - прифаќаме само хостинг услуги. На пример, ние треба да го напишете бројот на цената на товарен лист, фактура, или како да се опише со проект, итн. Ние ја прифати уплатата, можеме да го прифатиме, жал ни е, не можеме да прифатиме другите На начин на исплата, како што чек или поштенска цел. купување Купи повеќе делови.Според сите theoriginal и заврши предмети)
2 - ви благодариме за вашиот бизнис и да понудат на 7 ден политика на враќање (7 дена по приемот на стоката).
3 - ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт број се точни. Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој,Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да имаат позитивни повратни информации за нас.Објектот се врати од
3 - мора да биде во својата првобитна состојба.
{ интегритет управување со квалитетот }
Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стоки
брзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долго-рок кооперативни односи!
Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден - стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга. Овие трошоци се на одговорност на купувачот
2 - ве молиме проверете со вашиот национален царинската да се утврди дека овие дополнителни трошоци ќе бидат купени пред.

Главните својства

Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
RZ7889
Состојба:
Нови

Избор на купувачот

Freeshipping CPC1117 CPC1117NTR
Ново
Freeshipping CPC1117 CPC1117NTR
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

Freeshipping FSL136 FSL136MR
Ново
Freeshipping FSL136 FSL136MR
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

Freeshipping OZ9966 OZ9966SN
Ново
Freeshipping OZ9966 OZ9966SN
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

Freeshipping APA3541 APA3541KI-TR
Ново
Freeshipping APA3541 APA3541KI-TR
Во форма достапна за нарачката
DEN 496.00
Класификација на производот:

freeshipping LM2917N LM2917N
Ново
freeshipping LM2917N LM2917N
Во форма достапна за нарачката
DEN 679.00
Класификација на производот:

freeshipping 30381 30381
Ново
freeshipping 30381 30381
Во форма достапна за нарачката
DEN 724.00
Класификација на производот:

freeshipping 30CPQ150 30CPQ150
Ново
freeshipping 30CPQ150 30CPQ150
Во форма достапна за нарачката
DEN 633.00
Класификација на производот: