европски Стил 4 Врати Вино Кабинети, Екранот Cabine За Дневна Соба Мебел Со Злато
Ново

европски Стил 4 Врати Вино Кабинети, Екранот Cabine За Дневна Соба Мебел Со Злато

DEN 41376.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Главните својства

Бренд Име:
procare
Материјал:
Дрвени
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Број На Модел На:
PRF908
Место на Потекло:
Foshan
Тип:
Трпезарија Мебел
Специфични Употреба:
Трпезарија Сет
Општа Употреба:
Дома Мебел

Избор на купувачот