за Huawei Y635 Луксузни Мека Кожа Картичка Паричникот Случај За Huawei Искачи Y635 Телефон Случај Кредитна картичка слотови Флип Стојат Маска
Ново

за Huawei Y635 Луксузни Мека Кожа Картичка Паричникот Случај За Huawei Искачи Y635 Телефон Случај Кредитна картичка слотови Флип

DEN 192.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

Coque Флип Случај За Huawei Искачи Y635 Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон Случај Торбичка Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец 100% Сосема Нов Случај Направени Од Топ Квалитетни Материјали Совршено се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон Моден Дизајн, Лесен и Трајни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорни Внатре Случај ( Пратени по случаен избор ) : Јасно или Црни или Бели Право дупки за говорникот и камера на задната руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме >>> ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разберат За Превозот Метод >>> производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење .

Главните својства

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Егзотични,Сјајна,Jewelled,Симпатична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
Wallet Case Pouch Style & Card Slot & Stand Function
Карактеристики:
Тешко Пластични Црна Случај(внатре)+СТП Кожа(надвор)
одговараат за:
Случај За Huawei Искачи Y635
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
Пад на превозот:
Поддршка
Материјал:
Најдобри СТП кожа+Тешко Пластични случај
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Камерата:
Точни камера на задната страна
Стил:
Флип +Назад случаи
Употреба:
Заштита,Декорација
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Избор на купувачот