KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35322 Sd.Kfz.250 / 9 полу-песна оклопни извидувачки возила надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35322 Sd.Kfz.250 / 9 полу-песна оклопни извидувачки возила надградба метални делови гравирање

DEN 2855.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Полу-роботот оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот