Мини Автомобили-Адаптер за полнење 3 Порт 12V да 5V Bluetooth 3.1 USB Автомобил Конектор за запалка приклучок За iPhone/Андроид/Huawei/Sumsung
Ново

Мини Автомобили-Адаптер за полнење 3 Порт 12V да 5V Bluetooth 3.1 USB Автомобил Конектор за запалка приклучок За iPhone/Андроид/Huawei/Sumsung

DEN 120.00
DEN 132.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Специјални Функции:
3 USB Полнач(3.1)
Бренд Име:
ShinyBean
Име На Модел:
HW-01
Интерфејс:
USB2.0
Од Моќ:
15w
Материјал Тип:
ABS+PC
Објектот Тежина:
97g
Објектот Големина:
60mm*35mm*24mm
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,RoHS
Компатибилен Телефон:
Повеќето од iPhone и Android Телефон
Применливи:
За iPhone 7/6s плус/6s/6P
Повеќе Применливи:
За Huawei/Xiaomi/Sumsung/Леново

Избор на купувачот