3d дијамант везови Фокс семејство везана дијамант мозаикот на слики од rhinestones хоби и занаети материјал за рачно изработени
Ново

3d дијамант везови Фокс семејство везана дијамант мозаикот на слики од rhinestones хоби и занаети материјал за рачно изработени

DEN 281.00
DEN 360.00

Во форма достапна за нарачката

3d дијамант везови Фокс семејство везана дијамант мозаикот на слики од rhinestones хоби и занаети материјал за рачно изработени Детали за Производот
Дијамант Детали
Платно Детали
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница

Главните својства

Големина:
20cm x 25cm, 25cm x 30cm, 30cm x 40cm, 40cm x 50cm, 50cm x 60cm
Стил:
кинески стил
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Избор на купувачот