S07H/S08K/S10M-STFPR-12/16 Струг алатка носителот Употреба CNC TPKN Внатрешни Провира Алатка за Сечење Внатрешни Вртење Алатки
Ново

S07H/S08K/S10M-STFPR-12/16 Струг алатка носителот Употреба CNC TPKN Внатрешни Провира Алатка за Сечење Внатрешни Вртење Алатки

DEN 594.72

Во форма достапна за нарачката


5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни e-mail за повеќе информации)
2) обработка времето ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел.
Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Главните својства

Дупка Со Дијаметар Од:
S08K STFPR 16, S10M STFPR 16, S07H STFPR 16
Примена:
Вртење Алатка
Број На Модел На:
S10M-STFPR-12

Избор на купувачот