Аниме GINTAMA Cosplay Костим gintama Sakata Gintoki Cosplay Возрасни Костими За ноќта на Вештерките
Ново

Аниме GINTAMA Cosplay Костим gintama Sakata Gintoki Cosplay Возрасни Костими За ноќта на Вештерките

DEN 2209.00
DEN 2832.00

Во форма достапна за нарачката


Напомена : Ако ќе го прилагоди овој костим ,(ве молиме бидете сигурни да ми кажете вашата висина, тежина,биста,половината,колковите,тоа improtant за мене)Остават порака ако не го имаат на вашата големина, јас ќе го направи ова за вас според вашиот избор големина ,и кориснички thiscostume треба 7-15days,ве молиме почекајте Производ вклучуваат : Изгледа како на слика
S : градите е 94cm ,ракави 18cm ,рамената ширина 43cm, должина 61cm ,pantsof се чека 63-70cm
М : градите е 100cm ,ракави 19cm ,рамената ширина 44cm, должина 64cm ,pantsof се чека 68-75см
L : градите е 104cm ,ракави 20cm ,рамената ширина 45см, должина 66cm ,pantsof се чека 72-79cm
XL : градите е 108cm ,ракави 21cm ,рамената ширина 46cm, должина 67cm ,pantsof се чека 77-84cm
XXL : градите е 115cm ,ракави 22cm ,рамената ширина 47cm, должина 68cm ,pantsof чекаат 82-89cm

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Gintama
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Малата Сирена
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Lycra, Лен
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на купувачот

Anpanman Cosplay Костим
Ново
Anpanman Cosplay Костим
Во форма достапна за нарачката
DEN 4128.00
Класификација на производот: