KNL ХОБИ Vogager Модел PE35829 руската Т-15 & ldquo; Армада & rdquo; оган поддршка кочија со метални игла (P)
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35829 руската Т-15 & ldquo; Армада & rdquo; оган поддршка кочија со метални игла (P)

DEN 1932.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: