% владетел висина мерка ѕид налепници за деца соби децата дома декор раст на табелата постер mural ѕид mural уметност пвц decal
Ново

% владетел висина мерка ѕид налепници за деца соби децата дома декор раст на табелата постер mural ѕид mural уметност пвц decal

DEN 105.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот до 2015 нова Високо квалитетна АКО ПОСИПЕТЕ КОГА ЌЕ TINKLE спалната соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 2.89 /парче
Слободен испорака на Високо квалитетни нови ideas IF ИМАВ МА ЖИВОТ ДА ЖИВЕЕМЕ ОДНОВО Во ресторан дневна соба ѕид налепници US$ 3.99 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет на нови идеи ШТО ги сакаме ВО куќите На ресторан дневна соба ѕид налепници може да се отстрани US$ 4.29 /парче
Бесплатно ТОПЛА превозот 2015 година нови Висок квалитет на нови идеи те сакам крт ресторанот дневна соба ѕид налепници US$ 1.99 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет МОМЕНТ НА УСНИТЕ Спалната соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 1.98 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет ЉУБОВ ги ПРАВИ СИТЕ РАБОТИ ЛЕСНО детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 2.89 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет ПУКА ЗА ФУДБАЛ ВАШАТА детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 3.29 /парче
Бесплатен превозот 2015 година нови Висок квалитет на новиот дизајн цртан филм Бетмен детска соба дневна соба да се Отстрани ѕидот налепници US$ 6.69 /парче

Главните својства

Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
Живописни Владетел ѕид налепница за детска соба Раст на Табелата Висина
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница(половина рачно изработени)
треба трансфер на филмот:
Yes
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали за Квантитетот Боја Shipetc. пред цел
каде да се применуваат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(имајте на 3-5 години)
Квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
снег принцеза кралица ѕид налепница
боја:
(минимум за квантитет се 20 парчиња)
конечниот ефект на слика на ѕидот:
172*8cm
Производ големина:
60*30cm
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот