2017 Деца Фустани Лето Девојка Облека In Девојки Тиква Боја Вест Фустан Девојка Облека Backless Девојка Партија Се Облекуваат Децата Фустани
Ново

2017 Деца Фустани Лето Девојка Облека In Девојки Тиква Боја Вест Фустан Девојка Облека Backless Девојка Партија Се Облекуваат

DEN 360.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Име : девојки фустан
Материјал : Памук
големина 6 M=70
големина 12 M=80
големина 24 M=90
size3 T=100
1lot=1set, можете да изберете една големина
Новиот 2016 година хан издание на децата лето здолниште cuhk девојки мрачно лак чипка превез фустан

Главните својства

Дете НИ Големина:
24M, 6M, 12M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Чипка
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Shoulderless
Бренд Име:
YIzhongxiaoyao
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
X0119
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Големина:
70-80-90-100
Сезоната:
Во текот на летото
погодни за возраста:
6M-4Y

Избор на купувачот