Sonoff 4CH Про - 4 Банда WiFi RF Smart ON/OFF Далечински Тајмер Switch Контролер Inching/Self-Locking/Блокирам DIN Rail Монтажа
Ново

Sonoff 4CH Про - 4 Банда WiFi RF Smart ON/OFF Далечински Тајмер Switch Контролер Inching/Self-Locking/Блокирам DIN Rail Монтажа

DEN 1202.00
DEN 1335.84

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики Далечински ON/OFF –Претвори електрични апарати за вклучување/исклучување од било каде Social Support –Бесплатна i OS и Android мобилен Стан e We Link RF Далечински управувач –Вклучување/исклучување од 433 MHz RF Далечински во затворен простор Независна контрола –Контрола на секоја банда одделно 3 Работни Модови – да се Префрлате меѓу блокирам/self-locking/inching режими Прилагодливи Одложување Време – се Сврти на уреди за 0.
Во inching режим, корисниците можат да се обратат на поврзани уреди за 0.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.25-4s(кога е прилагодлив). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Во авто-заклучување на владата, корисниците можат да го вклучите/исклучите 4 поврзани уреди веднаш и одделно.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса на вашиот.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).25-4s прилагодливи)
/блокирам/self-locking режим.
За Гаранција
1. ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС.
Sonoff 4 CH Про - 4 Банда Inching/Self-Locking/Блокирам Wi Fi RF Smart Switch Преглед
Sonoff 4 CH Про е 4-канал Wi Fi switch. На тајмери можат да работат на себе дури и кога мрежата е недостапна. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични причини за враќање, и вашиот po#. Тие дури и може да се создаде некои сцени или smart сцени да предизвика ON/OFF прекинувач.
За Shippment
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување.
Стандардните имиња за 4 банди се : штекер 1, штекер 2, штекер 3, штекер 4. За да дозволите уредите се контролира од страна на нивните семејства, тие едноставно можат да го делат уреди за нив и да даде одреден тајмери дозволи. Тие може да се создаде 8-от single/repeat/одбројување тајмери за автоматски да го вклучите/исклучите во одредено време.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.25-4s во Inching режим DIN Железнички Монтирани – Одлично за индустриска контрола Sync Статус –во Реално време уред статус обезбедено Стан Timing –за Поставување закажани/одбројувачки тајмери за да го вклучите/исклучите во одредено време Споделување на Контрола – Контрола на вашиот паметен дом заедно со вашето семејство Сцена –Вклучување/исклучување на банда на уреди со еден допрете Smart Сцена –Активирањето/исклучување од страна на температура, влажност или други услови на животната средина Контрола на Гласот –се Работи совршено со Амазон Алекса, Google Дома
Спецификации Напон спектар : 90-250v AC(50/60 Hz) / 5-24v DC Max струја : 10 A/банда ( вкупно 4 канал не повеќе од 16a) Max Моќност : 2200 W/банда Безжична Фреквенција : Wi Fi 2.

Главните својства

Карактеристики:
Далечински Управувач,Светкави
Бренд Име:
SONOFF
максимална брзина:
-
жиро:
-
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Контрола На Канали:
4 Канали
Број На Модел На:
4CH Про
Скала:
1
Тип:
4-канален WiFi префрлате
Максимална струја:
10A/банда
Max Моќ:
2200W/банда
Безжична Фреквенција:
WiFi 2.4 GHz
Напон Спектар:
90-250v AC(50/60Hz) / 5-24v DC
Температурата на работа(се препорачува):
0-40(32F-104F)
Оперативен Влажност:
5%-90%RH, Не-кондензирање
СТАН име:
eWelink
Работи Со Google Гнездо:
Yes
работи со Амазон Алекса:
Yes

Избор на купувачот