KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0124 3 напад пиштол G пост-тип општа намена метал барел и свињи тип-топ стил 1
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0124 3 напад пиштол G пост-тип општа намена метал барел и свињи тип-топ стил 1

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: