Златен свила вез thangka Тибет и Непал exorcism мир и богатство/5
Ново

Златен свила вез thangka Тибет и Непал exorcism мир и богатство/5

DEN 716.00
DEN 954.24

Во форма достапна за нарачката


Големина
Висина 35 инчи Долго 24 инчен
Висина 90 cm Долги 60 см
Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакување
Материјали од свила платно
Состојба Добра состојба
Потекло Кина

Главните својства

Бренд Име:
MOEHOMES
Стил:
Религиски
Тема:
Луѓе
Материјал:
Текстилна & Ткаенина

Избор на купувачот