20 пар/многу Brushless Мотор со Висок Квалитет Банана Приклучок 2.0 mm 3,5 мм 4.0 mm Златен Куршум Приклучок Галвански За европската социјална повелба на Батеријата
Ново

20 пар/многу Brushless Мотор со Висок Квалитет Банана Приклучок 2.0 mm 3,5 мм 4.0 mm Златен Куршум Приклучок Галвански За европската

DEN 561.00
DEN 684.48

Во форма достапна за нарачката

20 пар/многу Brushless Мотор со Висок Квалитет Банана Приклучок 2.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 2mm Златен Куршум Приклучок Галвански За ESC Батеријата Објект спецификите Бренд Име : Собираат Употреба : Возила & Remote Control Играчки Број на Модел : Банана Приклучок Технички параметри : Вредност 2 Алатка Материјали : Собрани класа За Возило Тип : Хеликоптери Надградба Делови/Додатоци : други Далечински Управувач периферни уреди/Уреди : други Четири тркала Атрибути : други РК Делови и Accs : Банана Приклучок Материјал : Легура Опис на Производот 20 пар/многу Brushless Мотор со Висок Квалитет Банана Приклучок 2.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 2mm Златен Куршум Приклучок Галвански За ESC Батеријата 100% Сосема нов и висок квалитет Спецификации : 2mm 3,5 мм 4.0 mm Компатибилни Модели : R/C хеликоптер Примена : За конекција Боја : Златна Материјал : Алуминиумски

Главните својства

боја:
2.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
2.0 mm 3,5 мм 4.0 mm 2mm злато позлатен банана приклучок
Бренд Име:
QX-МОТОР
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата

Избор на купувачот