Holographic Ласерски Бебе Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM Големина
Ново

Holographic Ласерски Бебе Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

Или не,ве молам, точно пред исплата.Сакаат ќе може да го разбере. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1. Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .(Ние не ќе биде одговорен за двете). Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. 50g/200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба Тука се 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување .Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката. Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена . Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина).Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена. (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела). ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија . Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.TCA702 Holographic Ласерски Бебе Сина Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси -Обликот : насмевка лице -Size : 6 MM -Боја : Ласерски Бебе Сина Боја -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. Ви благодариме за вашиот вид соработка. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. O(∩_∩) O~
1. Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети.

Главните својства

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
TCA702
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon

Избор на купувачот