KNL ХОБИ Vogager Модел PE35283 LWS amphibious транспорт средни средни надградба со метал гравирање парчиња (Гранвиј)
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35283 LWS amphibious транспорт средни средни надградба со метал гравирање парчиња (Гранвиј)

DEN 2206.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот