2 ПАРЧИЊА 50W 6ohm Злато Осигурач 9005 9006 Оптоварување Отпорник Жица CANBUS Декодер Грешка Слободни Canceler Capacitor 4 Авто Автомобил LED Светлата за Полнење
Ново

2 ПАРЧИЊА 50W 6ohm Злато Осигурач 9005 9006 Оптоварување Отпорник Жица CANBUS Декодер Грешка Слободни Canceler Capacitor 4 Авто

DEN 319.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


50 W 6ohm Злато Осигурач LED Светлата Canbus Грешка Canceler H1 H7 H8 H9 H11 9005 9006 LED Декодер Оптоварување Отпорник Анти-Хипер Флеш
Оваа ставка може да се реши порака за Грешка предизвика страна OBC (On-Board Computer) Проверете, Хипер Трепка на Вртење на Сигнал и Хипер Трепка на ПРЕДВОДЕНА од мнозинството автомобили, но постојат некои автомобили може да не работат.
Тоа е високиот квалитет на производите и Лесна инсталација, без промена.
Товарот отпорник на декодерот жица ќе добие навистина ЖЕШКА, ве молиме бидете сигурни да се качи на отпорник да метал и не допирајте тоа кога LED светло е вклучено.
H1
9005 9006 (Тоа е истиот)
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

Главните својства

Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
PB
Lumens:
300lm
Температура На Боја:
4200K
Напон:
12V

Избор на купувачот