2017 нови liitokala Lii-NL4 мулти-функција на полначот на 1.48 V-1.5 V никел-метал hydride АА /AAA 9V DC конектор на уредот 12V
Ново

2017 нови liitokala Lii-NL4 мулти-функција на полначот на 1.48 V-1.5 V никел-метал hydride АА /AAA 9V DC конектор на уредот 12V

DEN 480.00
DEN 504.96

Во форма достапна за нарачката


Liitokala LII-NL4 Мултифункционален Апарат 1.48 како 1.5 V Ni-МЗ АА / AAA 9 V Батерија DC 12 Уред Б 1А AC110-240 V
Превозот листата :
Lii-NL4 Мултифункционален Апарат X 1
AC линија X 1
1. Во СВЕТОТ. (Освен за некои земји и APO / FPO)
По потврдување на уплатата
2 процесирање на нарачката во времето.
3. Ние само бродот за да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. Прикажана фотографија не е вистински објект за повикување само.
5. Услуга за време на испорака е предвидено од страна на превозникот и не вклучувајќи ги и викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле на стоки во рамките на очекуваниот датум на плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат превозот и да добиете одговори што е можно поскоро. Colly вас. Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти!
7. Поради разликите во статус и слободно време, ние ќе изберете да брод вашата предмети од нашиот прв склад достапни за брз испорака. 1. Ограничена гаранција неисправни производи (со исклучок на оштетени и / или лош знак предмети). Додатоци се покриени со гаранција.
2 Лошо клетки мора да биде фатен и вратен во текот на гарантниот период (оригиналниот пакет, доколку е применливо). Треба да ни каже што недостатоци се и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени со истечен рок на гаранција предмети.
Вие сте нарачување сите од горенаведените политики кои се наведени погоре! 1. Сите елементи мора да се врати во оригиналната амбалажа, мора да се обезбеди нас со превозот на следење на број, на специфични причини за враќање, и вашата цел.
2. Ние ќе се врати на целосна наплата на победникот, по приемот на објектот во првобитната состојба, пакување со сите компоненти и додатоци кои се вклучени, по продажба на двете страни откажете трансакцијата. Или пак можете да одберете да го замените.
3. Ако производот (s) е (yes) не се рекламира, ние ќе ги сноси сите превозот обвиненија.

Главните својства

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучок
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
4pcs
Број На Модел На:
NL4
екран:
No
Бренд Име:
liitokala
Брзо полнење:
Yes

Избор на купувачот