Перформанси Облека Tassel Здолниште Плоштадот Латинска Танц Облека Женски Возрасни Нов Танц Перформанси Фустан Ballroom Фустани Жена
Ново

Перформанси Облека Tassel Здолниште Плоштадот Латинска Танц Облека Женски Возрасни Нов Танц Перформанси Фустан Ballroom Фустани

DEN 2521.92

Во форма достапна за нарачката


Вклучува : фустан + Ѓердан +1 buc рака Прстен
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста
Половината
Предлагам Тежина
М
78-90
62-74
47-55 kg
L
86-95
72-80
55-62 kg
XL
90-100
78-86
62-67 kg
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Број На Модел На:
D1266
Применливи прилики:
латинска танц
Се применуваат за родова:
Женски
Шема:
Чистота
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
боја:
Црвена, Црна, Сина
Големина:
M,L,XL

Избор на купувачот