Dispalang Симпатична Училиште Девојки Ранци Цртан филм Bookbags Квалитет Лесни Назад Пакет за Тинејџерите Деца кои Патуваат Торба Ден Пакет
Ново

Dispalang Симпатична Училиште Девојки Ранци Цртан филм Bookbags Квалитет Лесни Назад Пакет за Тинејџерите Деца кои Патуваат Торба

DEN 958.00
DEN 1294.08

Во форма достапна за нарачката


Клиентите Кои, Исто Така, Како Овие :
Багаж Капаци :
Моден Черепот Ранци & Ручек Кеси :
Најдобриот Лаптоп Ранци :
Градинка Ранци & Ручек Кеси :

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Пол:
Девојки
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Уметност
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/на Повик schoolbag
Материјал Состав:
300D полиестер
Патент:
Двојно патентите
Употреба:
Dialy Ранец
Тип:
Балет дизајн
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот