Челик Метал Разл Диференцијални Главните Опрема 42T За 1/18 WLtoys A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б РК Автомобил Надградба Делови
Ново

Челик Метал Разл Диференцијални Главните Опрема 42T За 1/18 WLtoys A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б РК Автомобил Надградба Делови

DEN 201.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

Алуминиум Пред & Задните Рака На Држачот За Монтирање За 1/18 WLtoys A959 Надградба Делови Се Вклопуваат A949 A969 A979 K929
Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R/C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
√ Брза испорака ,Со Следење на број. Добиете предмети,или Испраќање/Наплата.
√ Ја прати како подарок,прогласи ниска Вредност
√ Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
√ Трговија на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија.
Предмет : Диференцијална Главните Опрема 42 T Пакет : 1 Парче (Боја Опција) Компатибилен со : Електрични WLtoys A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б РК Автомобил Функција : надворешен Дијаметар : 30.7 mm Оска Дупка со Дијаметар : 5mm (Одговара на Иглички 1.5x7mm) 0.7 Modulus Дебелина : 11mm ЦПУ машински за прецизност.Зголемена сила и прецизност.Лесно се надополни од оригиналниот дел Произведени од Страна на Hobby Park ,Добро направени и издржливи,100% Нов Забелешка : ве Молиме kidnly се однесуваат на вашата настава и функција & Спецификација, или Контактирајте не за Било какви прашања Бојата на објектот може да се разликува малку поради Фотографија и Следење на Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
580065
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Брзини
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Диференцијална Главните Опрема
За Возило Тип:
1/18 A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б

Избор на купувачот